Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Projekt tatuażu na szyi

Uroda Data publikacji - 1 września 2021 Autor - Redakcja magicart.pl
tatuaże na szyje

Tatuaże już od dawna nie budzą w społeczeństwie negatywnych emocji. Ludzie zaczęli to akceptować i jest to obecnie powszechne zjawisko. Tatuaże na szyje są jednak dalej mało popularne, ponieważ dosyć ciężko jest je ukryć i nie wszędzie są mile widziane. Warto jednak pamiętać, że nie trzeba się od razu decydować na rozbudowany projekt. Na początku można wykonać drobny tatuaż, a później go rozszerzyć. Podstawą jest wybór dobrego i sprawdzonego studia tatuażu, w którym pracują profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Tatuaż jest to coś co zostaje na całe życie, dlatego trzeba mieć pewność, że jesteśmy w najlepszym miejscu i wszystko będzie wykonane poprawnie.

Kluczowa jest wstępna wizyta w studiu tatuażu, podczas której tatuator przeprowadzi z tobą szczegółową konsultację. Wzór tatuażu powinien być odpowiednio dobrany do budowy anatomicznej szyi, ponieważ każdy ma inną. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to obszar, który cały czas jest w ruchu. Skóra się skręca i marszczy, dlatego projekt tatuażu powinien to wszystko przewidywać. W przypadku szczegółowych i rozbudowanych motywów jedna wizyta może nie być wystarczająca.

Niska wrażliwość na ból – jak sobie z nią radzić?

Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają niski próg bólu i zwyczajnie ciężko jest im wytrzymać tak długi dyskomfort. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się ozdabianie boków szyi przy pomocy pojedynczych symboli. Decydują się na to zarówno mężczyźni, jak i kobiety, ponieważ wygląda to bardzo dobrze. Wzory są dobrze widoczne, ale jednocześnie wyglądają subtelnie i skromnie. Kobiety mogą taki tatuaż bardzo łatwy ukryć we włosach, dlatego można się z nim pokazać wszędzie. Jeżeli chodzi o rozbudowane projekty na przedniej części szyi to niestety ich już nie da się zakryć. Z reguły obejmują one również duży obszar dekoltu, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć motyw.

Projekt tatuażu na szyi

Najlepiej pasują motywy florystyczne, które prezentują się dobrze nawet w ruchu. Uniwersalną propozycją są graficzne wzory, które można zastosować w różnych konfiguracjach. Ponadczasowe są czaszki oraz zwierzęta w realistycznym stylu, takie jak jastrząb oraz wilk. Osoby wrażliwe powinny rozłożyć tatuaż na kilka sesji, ponieważ szyja jest bardzo bolesnym miejscem. Warto również skonsultować to z tatuatorem, który do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Osoby, które mają wysoki próg bólu mogą spróbować wykonać tatuaż na jednej sesji. Dosyć nieprzyjemne jest gojenie dziar na szyi. Nie da się utrzymać jej całkowicie nieruchomo, dlatego skóra znacznie dłużej dochodzi do siebie.

wyposażenie kuchni

Redakcja magicart.pl

edakcja Magic Art to zespół pasjonatów z różnorodnym doświadczeniem i wiedzą z obszarów domu, lifestyle'u, motoryzacji, urody, zakupów, zdrowia i pracy. Nasza misja to dostarczanie czytelnikom wartościowych treści, które inspirują, informują i pomagają w codziennym życiu. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych redaktorów, Magic Art stanowi niezastąpione źródło inspiracji i praktycznej wiedzy dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?